Cesta k vlastním botám.

 

1. krok: Vím že je chci !

Byl si u vás v showroomu v Ostravě nebo jsem viděl(a) fotografie a vím že jsou ty pravé! Můžete přejít na další krok.

Potřebujete vědět víc? Na telefonu nebo emailu se dozvíte více: (00420) 771 146 560,  info@bergleather.com
Moc rádi si o pohorkách, jejich konstrukci a materiálech povídáme!

2. krok: Potřebujeme Vaše chodidla

Přijeďte na zakreslení chodidel do Ostravy. Vezmeme veškeré míry, potřebné pro výrobu vašich bot, tak aby vám přesně seděly a vy v nich měl spolehlivého partnera na cesty. Kdyby vám boty neseděly, přijmeme je zpět a vyrobíme přednostně druhé.

Pokud nemůžete přijet, je tu video návod jak zakreslit a zaměřit chodidla:
České titulky: https://www.youtube.com/watch?v=zYdzBoZzVSg
English subtitles: https://www.youtube.com/watch?v=BkD5EJUSUls

Po předchozí domluvě lze uspořádat měření chodidel i ve spřátelené dílně v Praze.

3. krok: Záloha na Váš materiál

Teď pro Vás nakoupíme materiál! A proto potřebujeme proplatit zálohu která je nevratná. Za Vaše peníze nakoupíme kůži na svršek a podšívku, podrážky které si zvolil a další materiál.

V našem e-shopu si můžete objednat zálohu na pohorky (nebo plnou cenu), vyplňte veškeré vaše údaje v objednávce. Na e-mail info@bergleather.com zašlete obkres chodidel nebo požadavek na osobní návštěvu v Ostravě či Praze. Jako předmět emailu vložte číslo objednávky.

4. krok: Čekáte v pořadníku, připravujeme vše potřebné

Pracujeme na objednávkách zákazníků kteří si objednali před vámi. Zároveň však připravujeme materiály, střihy a zpracováváme vše co jsme pro Vás nakoupili.

5. krok: Vaše boty jsou na řadě!

Voláme a píšeme! Všichni se dáváme do práce na Vašich botách. Šije se svršek, vyrábíme napínací stélku, cvikáme na kopyto a ruční šití přichází na scénu. 

Pokud se tak ještě nestalo, je třeba v tuto fázi doplatit celkovou částku za obuv a to můžete provést pod stejnými platebními údaji nebo osobně v Ostravě.

6. krok: Hotovo!

Balíček s botami je na cestě a přijde Vám e-mail a SMS s informací kde je. V balíčku tě čekají i vkládací stélky a tkaničky. Je možné přiobjednat další vkládací stélky, tkaničky, krém na boty, napínáky nebo kartáče a ty pak budou přímo v krabici s obuví.

Odesíláme pomocí Zásilkovny přímo na adresu zákazníka či na pobočku Zásilkovny, kde si balíček můžete vyzvednout. Poštovné je zdarma.

 

Pro jakýkoliv dotaz pište nebo volejte: (00420) 771 146 560,  info@bergleather.com